Naudinga informacija
Naujienų prenumerata
  
  
  
  
  
apie tarnybą


Klaipėdos valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba – valstybės biudžetinė įstaiga, nagrinėjanti asmenų prašymus ir priimanti sprendimus dėl antrinės teisinės pagalbos teikimo. Tarnyba atsakinga už advokatų atranką ir sutarčių su jais sudarymą. Ji koordinuoja antrinės teisinės pagalbos teikimą, priima asmenų prašymus kompensuoti smurtiniu nusikaltimu padarytą žalą ir konsultuoja savivaldybių institucijas dėl pirminės teisinės pagalbos teikimo.

Klaipėdos valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos veiklos teritorija sutampa su Klaipėdos apygardos teismo veiklos teritorija ir apima Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono,   Kretingos rajono, Neringos miesto, Pagėgių, Palangos miesto, Plungės rajono, Rietavo, Skuodo rajono, Šilalės rajono, Šilutės rajono, Tauragės rajono savivaldybes.

Klaipėdos valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos misija - užtikrinti valstybės paramos įgyvendinimą žmonėms dėl socialinės padėties neįgalintiems realizuoti savo teisių į teisminę gynybą, kad kiekvienam būtų sudaryta galimybė lygiai ir vienodai siekti teisingumo.

Klaipėdos valstybės garantuojamos teisinės tarnybos tikslas - užtikrinti valstybės paramą asmenims, neįgalintiems apginti savo teisių ir teisėtų interesų bei sudaryti lygias galimybes visiems asmenims siekti teisingumo.
  
 
 

Tarnybos darbo laikas:
 

Pirmadienis - Trečiadienis   8.00 - 17.00
Ketvirtadienis   8.00 - 18.00
Penktadienis   8.00 - 16.45
Pietų pertrauka 12.00 - 12.45Skambinkite tel.: (8~46) 256 176

Parašykite mums


2015 m. I ketvirčio veiklos rodikliai

Gautų prašymų suteikti antrinę teisinę pagalbą skaičius                 632

Patenkinta prašymų                                                                      88 proc. 

Baudžiamųjų bylų dalyvaujant advokatui skaičius                          935         

Išmokėta advokatams, Lt.                                                          215 163,50 Eur  

Informacija atnaujinta: 2015-05-18